Skip to main content

چاپ بادکنک

چاپ بادکنک

چاپ بادکنک به روش چاپ مستقیم صورت می گیرد که مرکب مستقیما بر روی بادکنک قرار می گیرد که باعث افزایش کیفیت چاپ روی بادکنک می شود. شما می توانید تصویر لوگوی سازمان خودتان به همراه شعار سازمانی خود را برروی یک و یا دو طرف بادکنک به چاپ برسانید. شما همچنین می توانید عکس فرزندان خودتان را برای جشن تولید و یا در مراسمات عروسی بر روی بادکنک حتی با تیراژ پایین و حدود با بالاترین کیفیت در مرکز تخصصی چاپ متین به چاپ برسانید. شما کافی است ابتدا رنگ بادکنک مد نظر خود را از طیف گسترده رنگ های موجود انتخاب نموده و سپس متن و یا تصویر و یا همچنین لوگوی خود را برروی سایت آپلود نمایید تا ما در مدت زمات کم و با نهایت کیفیت و کمترین ترین قیمت موجود در بازار برروی بادکنک شما به چاپ برسانیم.
چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه
 
 
 


 

چاپ بادکنک تیراژ‌ پایین
 
چاپ متین این افتخار را دارد که جز معدود مجموعه هایی باشد که چاپ روی بادکنک را در جنس ها و رنگ های متنوع در تیراژ‌ بسیار پایین به دست شما عزیزان برساند. چاپ بادکنک تیراژ پایین برروی مدل های چینی و تایلندی قابل ارائه می باشد. طبیعتا قیمت چاپ بادکنک بسیار پایین است اما برای تیراژ پایین به دلیل اینکه یک هزینه اولیه ساخت کلیشه باید باشد طبیعتا مبلغ قدری بالاتر خواهد رفت. قطر بادکنک های گرد این مرکز ۱۲ اینچ می باشد و بادکنک در ۱۵ رنگ بندی متنوع عرضه می شوند ولی برای چاپ بادکنک محدودیت رنگی وجود ندارد.
 
 

 
 

مشخصات چاپ بادکنک تیراژ پایین:

  • سایز بادکنک های گرد ۱۲ اینچ و قد باد شده ۳۲ سانتیمتر می باشد.
  • سایز قابل چاپ برروی بادکنک گرد ۱۲ در ۱۲ سانتیمتر می باشد.
  • برای چاپ تک رنگ محدودیتی برای نوع رنگ وجود ندارد.
  • قیمت چاپ بادکنک به تومان می باشد
سایر توضیحات قیمت چاپ بادکنک و ملزومات
  • هزینه ساخت کلیشه برای هر طرح ۲۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت بادکنک برای طیف ترکیبی از رنگ بادکنک ها می باشد و برای بادکنک تک رنگ (رنگ سازمانی) ۴۰ تومان به قیمت هر بادکنک اضافه میگردد.
  • درصورت درخواست چاپ طرف دوم مبلغ ۱۲۰ تومان به مبلغ هر بادکنک اضافه می گردد.(در صورت یکسان بودن طرح پشت و رو)
  • در صورت درخواست چاپ ۲ رنگ علاوه بر هزینه ساخت جداگانه کلیشه مبلغ ۱۲۰ تومان به مبلغ هر بادکنک اضافه می شود.
  • مبلغ نی و بست ۶۰ تومان می باشد.
  • هزینه پمپ باد (تلمبه) دستی ۷٫۰۰۰ تومان و پمپ باد برقی ۲ خروجه ۱۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد
چاپ بادکنک چینی از جمله خدمات تخصصی مرکز تخصصی چاپ متین می باشد. چاپ متین این افتخار را دارد که به عنوان نخستین سایت ارائه دهنده خدمات چاپ روی بادکنک تبلیغاتی به صورت آنلاین فعالیت نماید. بادکنک های چینی طبیعتا از کیفیت ساخت پایین تری نسبت به بادکنک های تایلندی و مالزی برخوردار هستند. بادکنک چینی مقاومت کمتری در برابر تغییرات آب و هوایی دارند ولی قطعا و مسلما برای انجام یک مراسم و یا فضا های تبلیغاتی با توجه به قیمت مناسب تری که دارند انتخاب مناسب تر و مقرون به صرفه تر هستند. قطر کلیه بادکنک های این مرکز ۱۲ اینچ می باشد. بادکنک در ۱۵ رنگ بندی متنوع عرضه می شوند ولی برای چاپ بادکنک محدودیت رنگی وجود ندارد.
 
 

 
 
چاپ بادکنک مالزی از دیگر خدمات بادکنک چاپ متین می باشد. بادکنک های مالزی به مراتب از کیفیت ساخت قابل قبول تری نسبت به بادکنک های چینی برخوردارند. تنوع رنگی بادکنک های مالزی نیز مانند بادکنک های چینی از ۱۵ رنگ تشکیل شده ولی از لحاظ رنگ چاپ روی بادکنک محدودیتی وجود ندارد. کلیه مراحل ثبت سفارش چاپ بادکنک به صورت آنلاین انجام می شود و پس از دریافت فایل چاپی ، متخصصین ما با شما برای هماهنگی های نهایی تماس حاصل خواهند نمود. برای اطلاع دقیق از جزییات چاپ بادکنک حتما توصیه میکنیم که قسمت توضیحات و قیمت های تکمیلی چاپ بادکنک را مطالعه نمایید.
 
 

 
 
چاپ بادکنک تایلندی بهترین مدل بادکنک قابل عرضه و قابل چاپ در ایران می باشند. بادکنک های مالزی دارای جنس  بسیار اعلاء می باشند. کیفیت ساخت این بادکنک باعث شده که همواره این بادکنک از پرفروش ترین مدل های بادکنک به خصوص برای مصارف تبلیغاتی این مرکز باشد. قطر بادکنک های گرد ۱۲ اینچ می باشد و بادکنک ها در ۱۵ رنگ بندی متنوع عرضه می شوند ولی برای چاپ روی بادکنک محدودیت رنگی وجود ندارد.تخفیفات بسیار خوب برای سفارشات بالای ۵۰۰۰ عدد در نظر گرفته ایم که می توانید از طریق تماس با واحد فروش از آنها اطلاع یابید. همان طور که در گذشته گفته شد توصیه می شود برای اطلاع دقیق از جزییات چاپ بادکنک قسمت توضیحات و قیمت های تکمیلی چاپ بادکنک را مطالعه نمایید.
 
 

 
 
چاپ لوگو بر روی بادکنک یک راه بسیار عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان خواهد بود. استفاده از این شیوه تبلیغاتی علاوه بر جذابیت فراوان باعث اعتبار بخشی بسیاری به سازمان یا شرکت شما می شود. شما می توانید با استفاده از چاپ بادکنک یک مکانی را بسیار زیبا و جذاب و سرگرم کننده تزئین کنید تا دیگران از بودن در آن محیط بسیار لذت ببرند.
ما در چاپ متین با بالاترین کیفیت بادکنک شما را به چاپ می رسانیم. بادکنک هایی در سایز و طرح و رنگ های مختلفی ، طرح های شما را برروی آنها به چاپ می رسانیم. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم کیفیت چاپ متین مطلقا با هیچ شرکت دیگری قابل مقایسه و رقابت نیست.

 
 
هنگامی که شما قصد چاپ بادکنک را دارید باید بپرسید که آیا بادکنک شما از کیفیت خوبی برخوردار است یا نه؟
بادکنک هایی که در چاپ متین به چاپ می رسند در درجه اول بادکنک های آنها از برندهای به نام بوده که بسیار با دوام و در رنگهای مختلفی می باشند. شما می توانید بادکنک های خودتان را برروی آب شناور و یا در جاهای مختلف آویزان کنید و یک فضای بسیار زیبا و دلنشینی برا مراسمات و جشن های خود استفاده کنید.
سعی کنید از متن های خوانا و یا تصاویر واضح و با کیفیت برای چاپ روی بادکنک خود استفاده نمایید که بتوانید نهایت بهره برداری از این شیوه تبلیغاتی ببرید.

 

Comments

Popular posts from this blog

چاپ فاکتور

چاپ لیبل مجموعه چاپ متین

چاپ بروشور